Atnaujinta: 2018.02.15

 Kviečiame apsilankyti atnaujinamoje mūsų svetainėje

  Pagrindinis meniu 

Nuotekų tvarkymo renginiai     
Valymo įrenginių kainos
Montavimo darbų kainos
Talpyklos
Septikai
Priešgaisriniai rezervuarai
Riebalų gaudyklės
Siurblinės
Talpyklos (įvairios paskirties)
Drenažas
Įrenginių techninė priežiūra
 

 

  

Puikus pasiūlymas:
 Nuotekų valymo įrenginys NV-A-1 "Traidenis"
 1.159,00 EUR su PVM.
Įrenginys skirtas 4-5 asmenų (šeimos) gyvenamąjam namui

  

Palankiomis išperkamosios nuomos sąlygomis galite:

  • įsigyti įrenginius;
  • apmokėti jų montavimo darbus;

Sužinokite sąlygas ir pasirašykite finansavimo sutartis tiesiog pas mus.

Tel.: 8 640 35405

 

Nuotekų valymo įrenginiai
Inžineriniai tinklai
Aplinkotvarkos darbai
 

  Svetainės medis  > Nuotekų valymo įrenginiai ir talpos

Nuotekų valymo įrenginiai ir talpos: naujovės atneša naudą

   Pagal traidenis.lt

Naujovės Lietuvoje neretai sunkiai skinasi kelią - esame linkę į tradicinius sprendimus. Todėl dažno ūkininko ar įmonės teritorijoje stovi rūdijančios metalinės statinės, iš kurių per skyles sunkiasi jų turinys. Tai neša nuostolius, dažnai kur kas didesnius, negu vien iš talpos ištekėjęs skystis. Dar tik pradedame suvokti, kad būtent neekologiški dalykai yra brangiausi.

Dar tebėra nusistovėjusi nuostata, kad modernus gaminys mums per brangus - nepastebime, kad sumokėję už naują, sertifikuotą ir patikimą gaminį galime sutaupyti keleriopai.

Alytaus įmonė „Traidenis" savo veikla puikiausiai įrodo, kad tokie stereotipai yra klaidingi. Šiandien įmonė, naudodama naujausią ir moderniausią įrangą, gamina įvairių matmenų ir tūrio talpas iš stiklo plastiko, puikiai tinkančias žemdirbiams, pramonės įmonėms, kitiems užsakovams. Bendrovės gaminami talpų korpusai apdovanoti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2007" aukso medaliu. Asortimentui čia ribų beveik nėra - viskas priklauso nuo užsakovo poreikių. Talpos tūris gali svyruoti nuo 1 iki 250 kubinių metrų, o skersmuo - nuo 1,2 iki 5 metrų. Tokios talpos puikiai tinka laikyti pašarams, srutoms, chemikalams, trąšoms, kitiems žemės ūkyje ar kitose srityse naudojamiems biriems bei skystiems produktams.  Kelias sujungtas talpas galima sėkmingai naudoti kaip priešgaisrinius rezervuarus, reikalingus stambiuose žemės ūkio ar maisto pramonės objektuose, degalinėse, kitur.

Žemės ūkio įmonėms bei ūkiams puikiai tinka ir „Traidenio" gaminamos siurblinės - jos gali būti naudojamos srutoms transportuoti į laukus, laistymui, kitiems tikslams.

Alytaus įmonė gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų kaip biologinio nuotekų valymo  įrenginių sodyboms ir  sistemų ištisiems individualių namų kvartalams gamintoja.

Talpos iš stiklo plastiko yra nepamainomas visų šių sistemų elementas. Nieko stebėtino, kad „Traidenio" specialistai, dirbantys su šia medžiaga nuo 1996 metų, iki subtilybių išmano, kaip talpos korpusą padaryti itin patvarų.        

„Traidenis" neseniai yra įdiegęs pažangiausią vyniojimo technologiją, skirtą talpų korpusų iš stiklo plastiko gamybai. Tokia įranga kol kas yra naudojama tik Vokietijoje ir Prancūzijoje, ji leido „Traideniui" keliskart padidinti gamybos pajėgumus.

 „Traidenis" siūlo talpas, visiškai pritaikytas prie užsakovo poreikių. Jos gali būti įvairiausios - vertikalios ar horizontalios, montuojamos po žeme arba antžeminės. Speciali programinė įranga leidžia nustatyti apkrovas, kurias gali atlaikyti talpos sienelės. Tai priklauso nuo įgilinimo ir kitų parametrų.

Įmonės technologai parenka ir pritaiko optimaliausią sprendimą pagal kliento poreikius.

Stiklo plastikas, iš kurio „Traidenyje" gaminami talpų korpusai ir kiti gaminiai, yra vienalytė medžiaga, susidaranti iš dviejų skirtingų sudėtinių dalių. Armuojančios medžiagos vaidmenį atlieka stiklo siūlas, o rišančios - derva. Parenkant skirtingas dervas tokios pat talpos panaudojimui atsiranda skirtingos galimybės (vanduo ar kitos chemiškai agresyvios medžiagos).

 Kai kas mano esą plastikas nepakankamai patikima medžiaga tokiems tikslams. Vertėtų žinoti, kad šiuo metu iš plastiko naudojami valymo įrenginiai, laivai ir net baldų stalviršiai. Savaime suprantama, kad laivo korpusui taikomi patikimumo reikalavimai bent jau ne mažesni, negu talpai - laivo korpusui gali tekti patirti labai dideles mechanines apkrovas, be to, jį nuolat veikia sūrus vanduo.    

O lyginant su anksčiau talpų gamybai naudotomis medžiagomis, stiklo plastikas yra ne tik daug patvaresnis (jis tuo požiūriu prilyginamas metalui), bet ir lengvesnis bei ilgaamžiškesnis. Geresnis ir  jo kainos bei kokybės santykis.

UAB „Traidenis" savo gaminiams suteikia 10 metų garantiją, kurios reikalauja Statybos įstatymas. Tiesa, laikoma, kad stiklo plastiko gaminiai realiai tarnauja 50-100 metų.

Jei talpą įrengia profesionalai, užsakovas yra apsaugotas nuo galimų nuostolių, kuriuos sukelia montavimo klaidos. „Traidenio" partneriai, montuojantys talpas, yra apmokyti ir atestuoti profesionalai - tai liudija atitinkami pažymėjimai.

  UAB „Traidenis", be jau minėtų biologinių nuotekų valymo įrenginių individualiems namams ir tam pačiam tikslui skirtų sistemų gyvenvietėms, gamina valymo įrenginius pramonei, paviršinių nuotekų valymo įrenginius (naftos produktų gaudykles), nepamainomas degalinėms ir stambiems pramonės objektams.  

Įmonė „Traidenis", įsikūrusi Alytuje, turi filialus Klaipėdoje, Kaune, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Vilniuje, tai leidžia daug operatyviau aptarnauti klientus.